ZEYTİN YAPRAKLI ÇAY 42’Lİ KARIŞIK BİTKİ SÜZEN POŞET (NURS)

Zeytin Yapraklı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs)

Akdeniz ve Ege Bölgesi’ne çzgü bir ağaç olan zeytin ağacının yapraklarından üretilen Zeytin Yapraklı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) oldukça şifalıdır. Zeytin ağacının; zeytininden, yağından ve yapraklarından faydalanılabilir. Anti bakteriyel özelliğe sahiptir.

Zeytin Yapraklı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardım eder. Soğuk algınlığının oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Zeytin Yapraklı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) kan basıncının düşmesine yardımcı olur. Kan şekerinin düşürülmesine destek verir. Kötü kolesterolün düşmesine yardımcı olur. Yaraların mikroplardan temizlenmesine yardımcı olur. Zeytin Yapraklı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) vücudun güçlenmesine yardımcı olur. Zeytin Yapraklı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) antibiyotik özelliğine sahiptir.

Zeytin Yapraklı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Zeytin Yapraklı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) zeytin ağacı yaprağından elde edilmiştir. Zeytin Yapraklı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) tamamen bitkisel ve doğal bir bitki çaydır.

Zeytin Yapraklı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Bir kutusunun içerisinde 42 adet Zeytin Yapraklı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bulunmaktadır. 1 fincan sıcak su içerisine 1 adet Zeytin Yapraklı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) atılır ve birkaç dakika demlenmesi beklendikten sonra tüketilir. Günde 1 veya 2 defa içilmesi önerilir.

UYARI: Zeytin Yapraklı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza danışınız. Hamile ve emziren bayanların kullanmadan önce doktoruna başvurması gerekmektedir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.