Nova TeaTox Detox Çay İçerisinde Bulunan Doğal Bitkiler

Sağlıklı beslenmek aslında herkesin rahatlıkla uygulayabileceği basit 10 kuraldan ibarettir. Bu basit kurallar ise; öğün sayı ve aralıklarının eşit olması, dengeli beslenme, günlük protein gereksiniminin karşılanması, yağlı yiyeceklerden çok yağsız yada az yağlı yiyecekleri tüketmek, tatlı ve şekerli yiyecekleri sınırlı tüketmek, tuzu az tüketmek, vücudu susuz bırakmamak, meyve ve sebzeleri taze tüketmek, tüketilen besinlerin kalori miktarına dikkat etmek, porsiyonları az tutmak ve spor yapmak gibi bazı kurallar önemlidir. Bu kuralları uygulamak hem sağlıklı bir vücuda sahip olmayı hemde ideal kilonuzu kontrol etmenizi sağlayacaktır.

Nova TeaTox Detox Çayı Nedir?

Nova TEaTox Detox çayı oldukça basit ve pratik hazırlaması ile günlük hayatınızın bir parçası olacaktır. Set halinde gönderilen Nova Teatox Detox gece ve gündüz olmak üzere iki farklı çaydan oluşmaktadır. Gönül rahatlığı ile içebileceğiniz içeriği tamamen doğal bitkilerden oluşturulan bu çaylar 28 tane gündüz çayı ve 14 tane gece çayı olmak üzere, gündüz çayını her sabah gece çayını ise 2 günde 1 geceleri tüketmeniz gerekmektedir.

Nova TeaTox Detox Çayı İçmenin Sakıncası Var mı?

Nova TeaTox Detox Çayını, bay bayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği şekilde hazırlanmış olup sadece kronik hastalığı olanların tüketmemesi önerilmiştir. Herhangi bir yan etkisi olmayan bu ürün ayrıca emziren bayanların kullanmaları içinde uygundur.

Nova TeaTox Detox Çayı İçerisindeki Bitkiler

Sabah TeaTox Detox Çayı;  rezene, limon, karahindiba çayı, oolong çayı, zencefil, mate çayı, gotu kola, kafein ve ısırgan otu gibi farklı bitkilerinin karışımından oluşmaktadır.

Akşam TeaTox Detox Çayı; çemen otu, meyan kökü, sinameki çayı, dulavrat otu, alıç yaprağı, kedi otu kökü, karnıyarık otu, nane yaprağı gibi birçok bitki karışımından oluşmaktadır.

Nova TeaTox Detox Çayı Nasıl Kullanılır?

Pratik hazırlanması düşünülerek ambalajlanmış olan Nova TeaTox Detox Çayı’ndan 1 adet 1 kupa kaynamış suyun içerisine atarak 4-5 dakika kadar demlenmesini bekleyin.Demlenen sabah çayını her sabah kahvaltıdan 1 saat önce, gece çayını ise 2 günde 1 gece yatmadan yarım saat önce tüketmelisiniz.

Nova TeaTox Detox Çayını Nereden Bulurum?

Nova teatox detoks çayı sipariş Detox çaylarına en uygun ve hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Manisa, Mardin, Gaziantep, İstanbul, Niğde, Bolu ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Detaylı bilgi ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak isterseniz hemen sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilir hem de sipariş verebilirsiniz.

Nova TeaTox Detox Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Nova TeaTox Detox  Asyada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Lübnan, Malezya, İran, Özbekistan, Tacikistan, Azerbaycan, Pakistan ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Nova, nova teatox, nova teatox detox, nova teatox detox çayı, nova teatox detoks çayı, detoks, detox, sipariş, nova teatox sipariş, kampanya, nova teatox kampanya, kullanımı, nova teatox kullanımı, teatox nedir, teatox çayı içindekiler, nova teatox kimler kullanabilir, detox çayını kimler içebilir, nova teatox hakkında, nova teatox içeriği, nova teatox nereden bulurum

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.