Lavina Love Aşk Parfümü Fiyatı Nedir ?

son zamanların gözde ürünü lavina love size kalıcı bir koku sunuyor aynı zamanda bu koku afrodizyak etki yaratabiliyor bu yüzden sizde lavina love’u denmelisiniz.

r1

son zamanların gözler önündeki ürünü lavina love size hem güzel bir koku hemde afrodizyak etki bırakmakmayı amaçlıyor peki bu nasıl olur doğada bazı kokular vardır bazıları kadınları bazıları erkekleri etkileri işte bu kokularla buluşmanızı isteyen lavina love’un erkek ve bayan için iki modeli vgardır bunların birini sipariş edip lavina love’u hemen deneyip sonucu kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

lavinalovebayanparfum

mesela şöyle bahsedelim hepimiz birine aşık olup veya birinden hoşlanmış olmuşuzdur peki biz niye veya nasıl aşık oluyoruz işte bunun açıklaması afrodizedir peki afrodize nasıl olur bazı uzmanlar ortaya koymuştur ki karşımızdakinin dış görünüşüne kokusuna veya bir hareketine belkide konuşmasına bakarak ondan hoşlanabiliriz ancak bunlardan en önemlisi dış görünüşünüz ve kokunuzdur sizde kokunuzla kadınları büyüleyin8ef790d14616b3e2688228c96f88d77c.

peki bu nasıl olur bence lavina love’u denyin lavina love size yardım edebilir sizde lavina love’u deneyin ve sonucu kendi gözlerinizle görün çünkü lavina love afrodizyak etki yaratmak amaçlı üretilmiş bir üründür. bu yüzden bu ürünü  deneyip karşı cinse karşı bir adım öne geçebilirsiniz çünkü lavina love afrodizyak etki amaçlı üretilmiş bir üründür.

LAVİNA LOVE NASIL KULLANILMALI ?

Lavina Aşk Parfümü`nü Boynunuza, kulak arkasına, ense bölgesine,
dirsekle bilek arasına veya vücudunuzun herhangi bir bölümüne uygulayabilirsiniz.
Her hangi bir zamanda, gündelik yaşamda,
Okulda veya sosyal aktivitelerde kullanmanızı öneririz.
Gün boyu kalıcı etkiye sahip çok hoş kokusu vardır.
Yanıcıdır. 50 C’nin üzerindeki ısıdan ve güneş ışığından koruyunuz.
Kullanım esnasında şişeyi dik tutarak püskürtünüz.
Göz teması halinde bol su ile yıkayınız.
Çocuklarınızın ulaşamayacağı yerlere saklayınız.

Avrupa Sipariş ; Danimarka , Fransa , sırbistan vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; Edirne , Trakya , Çankırı gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.