GİNKGOLU ÇAY 42’Lİ KARIŞIK BİTKİ SÜZEN POŞET (NURS)

Ginkgolu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs)

Şifalı bir bitki olan Gingko bitkisi beyin ağacı olarak da bilinmektedir. Yapraklarından faydalanılan gingko bitkisi ilaç yapımında da kullanılmaktadır. Gingko bitkisinin faydaları da oldukça çoktur. Özellikle hafızayı güçlendirmeye yardımcı bir özelliğe sahiptir. Kan dolaşımının artmasını sağlayarak enerji vermeye yardımcı olan bir bitkidir.

Ginkgolu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) güçlü bir antioksidan olma özelliğine sahiptir. Yeşil çay, zihin açma ve beyni korumaya yardımcı olma özelliği vardır. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olan Ginkgolu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) aynı zamanda kilo kontrolü sağlama sürecinde de yardımcı olan bir bitki çayıdır. Diyet yapılan dönemlerde tüketildiğinde enerjinin artmasına yardımcı olur. Metabolizmanın hızlanmasına yardımcı olur. Sindirim sisteminin düzene girmesine destek veren bir bitki çayıdır. Halsizlik ve uykusuzluk durumlarının giderilmesine destek verir.

Ginkgolu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Gingko bitkisinin yapraklarından elde edilmiştir. Ginkgolu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) tamamen bitkisel ve doğal bir bitki çayıdır.

Ginkgolu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Ginkgolu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içerisinde 42 adet gingkolu çay süzen poşet bulunmaktadır. 1 fincan sıcak suyun içerisine 1 adet Ginkgolu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) çay atılır ve 1 2 dakika kadar demlenmesi beklenir. Daha sonra tüketilir. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi önerilir.

UYARI: Ginkgolu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların kullanması önerilmez. Serin ve kuru yerde saklayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.