ES16 Nedir? Kullanımı?

ES16 İçeriği

Üzüm Çekirdeği Ekstresi 40 Mg,

Lotus Yaprağı Ekstresi 172 Mg,

Yeşil Çay Ekstresi 96 Mg,

Salep Orchidaceae 62 Mg,

E Vitamini 7 Mg,

L-Carnitine 69 Mg,

C Vitamini 54 Mg..

ES 16 Kullanımı

Doktorunuz tarafından başka şekilde önerilmediği taktirde günlük diyet ve egzersizinize ek olarak Sabahları aç karna 2 kapsül ya da sabah ve akşam öğünlerinden yarım saat önce 1 kapsül almanız önerilir.

İçeriği:

  • Üzüm Çekirdeği,
  • Yeşil Çay,
  • Lotus Yaprağı Ekstreleri,
  • E Vitamini,
  • L–Karnitin,
  • Salep,
  • C Vitamini.

Yararları

Yeşil Çay Ekstresi; Kolesterol ve tansiyon düşürücü özelliklerinin yanında yağ yakılmasını da destekler. Kanser ve türevlerine karşı engelleyici özellikleri vardır.

Lotus Yaprağı Ekstresi; Nilüfer çiçeği olarak da bilinmekte olup kalbin güçlendirilmesine destek olmaktadır. Kalp – damar sağlığının korunmasında ve mikrop öldürmesinde önemli rol oynar. Aynı zamanda baş ağrısının azalmasında ve ishal önlemede büyük etkisi vardır.

Üzüm Çekirdeği Ekstresi; Antioksan özellikleri ile ön plana çıkmakla beraber kalp krizi ve yüksek tansiyon risklerinin azalmasına etki eder. Damar sertliğinin önlenmesi, kanser risklerinin azalması, beyne ulaşan oksijen seviyelerinin yükselmesinde etkili olup kırışıklık giderme gibi özelliklere de sahiptir. Varis tedavisine yardımcı olması, kabızlığın giderilmesi ve sinirlerin rahatlamasına yardımcıdır.

NOT: ES16 BİR İLAÇ DEĞİLDİR. BESİN TAKVİYESİDİR.

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ

ES16, ES16 NEDİR, ES16 NASIL KULLANILIR, ES16 İÇİNDEKİLER, ES16 YARARLARI, ES16 SATIŞ, ES16 YORUMLAR

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.