EKİNEZYA BİTKİ ÇAYI 20’Lİ SÜZEN POŞET (NURS)

Zeytin Yaprağı Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)

Yıl boyu yaprakları olan zeytin ağacı kısa boylu, gümüşü andıran renkteki yaprakları olan yüzyıllardır zeytini tüketilen bir ağaçtır. Zeytin bilindiği üzere sağlık açısından oldukça sağlıklı bir besindir. Zeytin ağacının zeytini yenildiği gibi zeytinyağı üretimi de yapılmaktadır. Aynı zamanda zeytin ağacının yaprakları kurutularak çayı da yapılarak da tüketilmektedir.

Zeytin Yaprağı Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) kötü huylu kolesterolün düşmesine yardımcı olur. Anti bakteriyel özelliğe sahiptir. Zeytin yaprağı çayı bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Soğuk algınlığının giderilmesine yardımcı olur. Zeytin Yaprağı Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) kan şekerinin düşürülmesinde yardımcı olur.

Zeytin Yaprağı Çayı 20’li SüzenPoşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Zeytin Yaprağı Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) anti bakteriyel içeriğe sahiptir. Besin değeri oldukça yüksektir. Zeytin Yaprağı Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) tamamen bitkisel ve doğal bir bitki çayıdır.

Zeytin Yaprağı Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Zeytin Yaprağı Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir kutusu içerisinde 20 adet Zeytin Yaprağı Çayı Süzen Poşet çay bulunmaktadır. 1 fincan sıcak su içerisine 1 adet Zeytin Yaprağı Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) atılır ve birkaç dakika kadar demlenmesi beklenir. Daha sonra tüketilir. Günde 1 ya da 2 de fa tüketilmesi önerilir.

UYARI: Zeytin Yaprağı Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Zeytin Yaprağı Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir bitki çayıdır. Emziren ve hamile bayanların kullanmadan önce doktora sormaları önerilir. Önerilen kullanım şekli ve dozu aşılmamalıdır.  Herhangi bir yan etki ile karşılaşıldığında doktorunuza danışınız.  Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.