Diona Krem Kullanıcı Yorumları

Diona krem cilt bakım amaçlı üretilmiş bir üründür. bu ürün son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir.

3711a1efb4e07f53b987c3e48b651530

çünkü ürün tecrübesi kolay kullanımı ve güvenilir hizmetiyle dikkatleri üzerine çekmektedir bu ürün özellikle lekeler için üretilmiş bir üründür ancak sivilceler , siyah noktalar ve diğer aknelerin üzerindede etki gösterebilir bu yüzden son zamanların sık tercih edilen ürünlerdendir.bu ürün deriyi değiştirme amaçlı üretilmiş bir üründür. diona salyangoz özlü bir üründür.

kimyasalpeeling-e1412059077249-1

diona salyongozların kabuğunu yenileyerek yeni bir kabuk çıkartmasından esinlenerek üretilmiş bir üründür sizde bu ürünü deneyerek sonucu kendi gözlerinizle görebilirsiniz çünkü bu ürün güvenirliği ve tecrübesi ve en önemlisi kolay kullanımı ve sizi rahatsız etmeyecek kokusu ile dikkatleri üzerine çekiyor sizde diona cilt yenileme amaçlı üretilmiş bir üründür.

fft99_mf5128714

bu ürün özellikle lekelerin giderilmesi amaçlı üretilmiş bir üründür peki bu nasıl olur vücudunuz cildinizi yenilemeye çalışır ve bunun için çaba harcar sizde bu duruma yardım edebilirsiniz sizinde bu durum için yardıma ihtiyaç duyuyorsanız diona krem’i deneyin diona krem salyangoz özlü bileşeniyle son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir sizde diona krem’i deneyerek sonucu kendi gözlerinizle görebiliirsiniz. sizde diona krem’i deneyin.

Diona krem kullanımı

Sabah ve akşam temiz cilde göz çevresi hariç dairesel hareketler ile uygulanır. Kullanımı düzenli gerçekleştirin. Diano kremi cilde yedirdikten sonra üzerine günlük nemlendiricinizi ve makyajınızı uygulayabilirsiniz. Temizlemek için diona temizleyici ve arındırıcı toniğimizi deneyin.

Diona krem içeriği; cell active- white, ıllumiscin, d-panthenol, vit-e, salyangoz özü, zeytin yaprağı, su teresi gibi doğal içeriklere yer verilmektedir.

Avrupa Sipariş ; Macaristan , Hollanda , İspanya vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; K. Maraş , Bolu , Şırnak gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.