Cold Cellulite Nedir? Nasıl Kullanılır? Nerede Satılır?

Cold Cellulite Nedir?


Selülit kan dolaşımının yavaşladığı bölgelerde meydana gelen portakal kabuğu görüntüsüdür. Kan dolaşımı yavaşlayan damarda doku sıvısı sızar ve doku sarkmalarına yani selülite neden olur. Cold Cellulite  bu konuda en büyük destekçiniz olacaktır. İçerdiği bitki özü sayesinde  selülit olan bölgelerinizde kan dolaşımınızı hızlandırmada etkili olur.

 

 

Cold Cellulite  kullanarak portakal kabuğu görüntüsünü daha sıkı ve gergin bacaklara bırakacaksınız. Kullandığınız süre boyunca bitki özleri cildinize nüfuz ederek kan dolaşımını hızlandırır ve sarkmış olan çukurlu görünümdeki dokunuzda canlanmalar sağlar.


Yaz ayları yaklaşırken selülit probleminize en hızlı çözümü Cold Cellulite  sağlayacaktır. Pareo yerine selülitsiz bacaklarınızla rahat bir şekilde dolaşmak istiyorsanız Cold Cellulite’ e bir an önce ulaşmalısınız.

 

Cold Cellulite  Nelerden Oluşur?

Çam Kabuğu

Ciltte oluşan sarkmalara, kırışmalara karşı etkili olan bir maddedir. Özellikle bağ doku sarklarında yani selülitte etkisini gösterir.

 

 

Duvar Sarmaşığı

Kan dolaşımı bozukluklarına karşı çok faydalıdır. Özellikle kozmetik sanayinde selülit krem ve ilaçları yapımında kullanılır. Selülit konusunda en etkin maddedir.

 

 

 

Beyaz Hardal

Cilt sağlığı ve bakımı için kullanılan etkili bir bitkidir. Kan dolaşımından kaynaklı oluşan selülit yani portakal kabuğu görünümüne karşı etkilidir.

 

 

Aloe Vera

Aloe Vera yaralanmalar karşısında yüzyıldan bu yana kullanılan bir bitkidir. İlaç sanayinde ve kozmetik sanayinde cildi tazelemek adına kullanılan bir üründür.

 

 

 

Cold Cellulite Nasıl Kullanılır?

 

Cold Cellulite kullanımından bir gece dondurucuda dik bir şekilde bekletilerek dondurulması gerekiyor. Dondurulmuş ürünü pamuklu bir eldiven yardımıyla selülitli bölgeye dairesel hareketler halinde masaj yaparak uygulanması gerekmektedir. Donmuş olan ürünü eriyene kadar masaj yapmaya devam etmeniz gerekmektedir.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.