Chia Tohumu Nasıl Kullanılır? Zayıflatır mı?

Chia Tohumu Nedir?

Chia tohumu, günümüzde Meksika’da yetişen yüzyıllardan bu yana kullanılan bir tohum türüdür. İlk olarak Aztekler tarafından kullanılmış. Uzun süre saklanabildiği için yolculuklarında ya da savaş durumlarında yanlarında götürmüşlerdir.

chia tohumu

Chia tohumu besleyici yönü bakımından özellikle zayıflama uzmanları tarafından çok tutulan bir besindir. Besin değerleri yönünden bakıldığında içeriğinde protein , omega-3, magnezyum , folik asit,  fosfor, demir ve kalsiyum gibi mineraller ve besleyici maddeler bakımından zengindir. Zayıflama sürecinde vücudun en çok ihtiyacı olan kasların yapı taşı protein, kemik yapısını güçlendiren kalsiyum ve enerji sağlaması açısından yakılacak doğru kalorilerdir. Chia Tohumu bu anlamda sağlıklı bir öğün ile kişiye fayda sağlamaktadır.

Chia tohumu

Lif bakımından zengin olan Chia , tok tutucu özelliğe sahiptir. Yüksek lifli yapısı sayesinde sindirimi uzun süren chia midede tokluk hissi oluşturur. Ayrıca sıvı çekerek kendinin 12 katı kadar hacme sahip olabilmesi yönünden de midenizin doluluk hissi sizde yemek yeme isteğini azaltacaktır. Chia kilo verdirirken kolesterolünüzü dengeleyecek, şeker kontrolünüzü sağlayacak , enerji verecek ve göbek yağı oluşumunu engellemede katkı sağlayacaktır.

Chia Set

Chia tohumu uzmanlarca da kilo verdirici özelliği onaylanmış bir gıda iken tüketilmesinin nasıl olacağı konusunda kafa karışıklıkları oluşmaktadır. Bu anlamda size çeşitlilik ve kilo vermenizi hızlandıracak destekleyiciler ile zenginleştirilmiş  Chia Set ürününü öneririz.

Chia Set Nedir? Nelerden Oluşur?

Chia Set chia tohumu ürünlerinden oluşan bir settir. Chia Set içinde bitkisel karışımlarla desteklenmiş Chia Tea, bitkisel toz ile desteklenmiş Chia Shake ve saf chia tohumundan oluşan Chia Seeds bulunmaktadır.

Chia Seti

Chia Set Nasıl Kullanılır?

Chia set içinde bulunan Chia Seeds ürününün 1 kaşığını 1 bardak su, 1 bardak süt , 1 bardak ayran ya da 1 bardak yoğurt ile kullanabilirsiniz. Günde 1 kaşık yemeniz yeterli olacaktır. Chia Tea ürününü günde 2 defa süzen poşet çay şeklinde 1 fincan sıcak su içinde 3-5 dk kadar bekletilerek tüketilmelidir. Günde 2 defa kullanılması yeterlidir. Chia Shake ürününün 1 kaşığını 1 bardak süt ya da 1 bardak ayran ile iyice çalkalayıp tüketebilirsiniz.

chialı puding

Chia Set’i Nerede Bulabilirim?

Chia Seti http://www.chiatohumuseti.com/ adresinden bulabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasından ve Avrupa’dan sipariş verebilirsiniz. Hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanından faydalanabilir, ürüne en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Bize bu kelimelerden ulaştınız : Chia tohumu , Chia tohumu zayıflatır mı , Chia tohumu nedir, Chia tohumu nasıl tüketilir, Chia Tohumu nereden temin edilir, Chia tohumu zayıflatıcı , Zayıflama ve diyet , zayıflama , nasıl zayıflayabilirim, Chia ile zayıflama , chia çayı , chialı shake , chia shake , Chia set  , chia tohumu seti

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.