Bodyever Kahve Peelingi Nedir?

Çatlak ve Selülitler hemen hemen her kadının korkulu rüyası olup her kadının başına beladır. Bu sorunlar için önerilen bitkisel yağlar vardır. Peki, bu bitkisel yağları tek bir içerisinde düşündünüz mü?

Cilt sorunları ve vücut sorunları her kadının her yaşta başına beladır. Hele selülit ve doğum çatlakları. Biz kadınlar bu çataklardan kurtulmak için her yolu denemişizdir. Bugün ise sizlere yeni öğrendiğim bir ürün hakkında bilgilendireceğim. Aslında Kahve Peelingi olarak oldukça popüler olan peelingin içerisine cilt ve vücut bakımı için kullanılan bitkisel yağlarında eklenmesi ile harika bir ürün Bodyever Kahve Peelingi ortaya çıkıyor. Hadi gelin bu ürünü daha detaylıca inceleyelim.

Bodyever Kahve Peelingi İçerik

Bodyever Kahve Peelingi’in içerisinde Kahve Çekirdeği Yağı, Jojoba Yağı, Tatlı Badem Yağı, Deniz Tuzu vardır.

Kahve,  lezzeti ile damak tadımızı zenginleştiren kahve cilt dokusuna iyi gelir ve hücreleri yenileme de iyidir. Cilt nemi artırır ve cilt esnekliğine iyi gelir.

Tatlı Badem Yağı: İçerisinde E vitamini vardır, cilt nemlendiricidir. Cildin kuruması engeller. Cildi ölmüş deriden arındırabilir. Cildi tazeleme ve canlandırma özelliği vardır.

Deniz Tuzu, çatlaklar ve selülitlerin giderilmesi için kullanılır.

Jojoba yağı, içerdiği anti-inflamuar özelliği ile cildin tahriş olmuş, iltihaplanmış ciltler için kullanımı uygundur. Bu yağ cildi yumuşatır.

Bodyever Kahve Peelingi Kullanımı

Öncelikle uygulayacağınız bölgeyi temizleyin

Daha sonra masaj yaparak sorun olduğunu düşündüğünüz bölgeye peelingi uygulayın

Kurumasını bekleyin ve kuruduktan sonra temizleyin

Sonuç almak için 6 ay kullanmaya devam ediniz.

Bodyever Kahve Peelingi Faydaları

E vitamini içerir

Cildi canlandırıcı etkisi vardır

Ölü deriyi temizleyebilir.

Çatlak oluşumlarını engellemeye yardımcıdır.

Oluşan çatlakların hafifletilmesine yardım eder.

Cilt lekelerinin iyileştirilmesi konusunda etki eder.

Portakal kabuğu görünümünün hafifletilmesinde yardımcı olur.

Cildi nemlendirir

Cildin susuz kalmamasına yardımcıdır

Cildin esnekliliğini artırırcı özelliği vardır

Bodyever Kahve Peelingi Nerede Bulurum

Sizlere önerdiğimi Body Ever Bodyever Kahve Peelingi almak isterseniz www.onlinesepeti.com  sitesinden temin edebilirsiniz. Kaliteli ve güvenli bir alışveriş sitesi olduğu için sizler için bu siteyi seçmiş bulunmaktayım.

Bodyever Kahve Peelingi Yurtdışından Nerede Bulurum

Yurtdışında ikamet ediyor ve bu ürünü almak isterseniz yine aynı siteden sizler için www.onlinesepeti.com  bu siteyi önereceğim. Yurtdışı için satış imkanı vardır.

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlıdır

Bodyever Kahve Peelingi bir ilaç değildir, takviye edici gıdadır!

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ: bodyeverusa, bodyever çatlak, bodyever yorumları, bodyever şikayet, bodyever nerede satılır, bodyever ekşi, bodyever nedir, bodyever şikayet var, bodyever ne kadar, bodyever coffee peeling, bodyever, bodyever kullananlar, bodyever fiyatları, best body ever, bodyever eczane, bodyever fiyatı, bodyever fiyati nedir, bodyever instagram, bodyever içindekiler, bodyever kullanıcı yorumları, everybody n, g.n every body, everybody dance n, bodyever peeling, everybody say p, everybody p, bodyever sipariş, bodyever satan eczaneler, bodyever yorumlar

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:

Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.